HAKKIMIZDA

Uskuna® Mühendislik Ltd Şti 2011 yılında Elektrik Elektronik Mühendisi Ramazan Köse tarafından kurularak Elektrik taahhüt, projelendirme hizmetleri ve trafo işletme bakım sorumluluğu alanlarında, faaliyetlerine başlamıştır. Her geçen gün gelişen vizyonu ve kadrosu ile şirketimiz; her türlü elektrik mühendisliği ve taahhüt alanında geniş kapsamlı hizmet vermeye başlamış ve İzmir’de endüstriyel alanda birçok firmanın ilk tercihi olmuştur. Sunduğumuz hizmetlerin ayrıntılarına HİZMETLERİMİZ linkinden daha detaylı inceleyebilirsiniz.
 
Kurucumuz Ramazan Köse’nin yeni teknolojileri araştırma tutkusu ile 2013 senesinde kendine ait AR-GE ekibini oluşturan şirket elektrik mühendisliği yanında Yıldırımdan Korunma Sistemleri geliştirmek için çalışmalarına başlamıştır. 2013 yılında tamamı ile kendine özgü prensibi ile çalışan Flash ESE Aktif Paratonerlerinin üretimine başlamış, 2014 senesinde ODTÜ ve Hızal Laboratuvarlarında yapılan testler sonrasında ürünlerini piyasaya sürmüştür. 2015 yılında dünyanın konusunda sayılı akredite laboratuvarları arasında bulunan Romanya ICMET Laboratuvarlarında Tüm NFC 17-102:2011 testlerini başarı ile tamamlamış olan Flash ESE Aktif paratonerlerinin tüm dünyaya ihracatına başlamıştır. Tüm NFC 17-102:2011 testleri 2019 senesinde İspanya ITE Laboratuvarlarında tekrarlanarak yeni modellerimiz dahil tüm paratonerlerimiz bütün testlerden başarı ile geçmiştir. Ayrıca NFC 17-102 TS 13709 da istenen IP 65 testi de yaptırılmış ve başarı ile tamamlanmıştır. 
 
Uskuna® Mühendislik Ltd Şti, ISO 9001:2015 Kalite Yönetimi Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, ISO  45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti,CE sertifikalarına ve TSE Hizmet belgelerine sahiptir.


Vizyonumuz

 
Kurulduğumuz günden bu yana faaliyet alanlarımızda tüm personelimiz ile;
 
⦁ Bilimsel ve teknolojik alanda gelişmeleri takip ederek kendini yenilemek,
 
⦁ Farklı ve kalıcı eserler yaratmak,
 
⦁ Sosyal sorumluluklarımızın farkında olarak Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer almak,
 
⦁ Kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarılarından dolayı rakipleri tarafından örnek alınan işletme özelliğini korumak,
 
⦁ Elektrik sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında "Mühendislik Farkı" yaratmak.
 
 

Misyonumuz


Uzman ekip

Sosyal sorumluluk bilinci
 
Kaliteden ödün vermeyen hizmet
 
Uyumlu ve gelişen teknolojik altyapı
 
Nitelikleri ve nicelikleri yürürlükteki yasal mevzuata uygun
 
Artan müşteri memnuniyeti ile 
 
ENERJİ SEKTÖRÜNDE FARKLILIK yaratarak yüksek kalitede hizmet sunmak.