ICCI 2018 Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı

2018.05.02

 
Uskuna® Mühendislik olarak 2-4 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde 24’üncüsü düzenlenen Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı’na katıldık. 3 gün süren bu etkinlikte müşterilerimizi ve ziyaretçilerimizi standımızda ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk.

Fuara; Genel Müdürümüz Sayın Ramazan KÖSE, Genel Koordinatörümüz Sayın Fikret Şahin, Genel Müdür Yardımcımız  Sayın Cüneyt Kulaklı, Üretim ve Ar-Ge Müdürümüz Sayın Mustafa Tutuş ve Dış Ticaret Sorumlumuz Sayın Bora Yelken ile birlikte kalabalık bir ekip olarak katıldık.

Genel Müdür Yardımcımız Cüneyt Kulaklı, mümkün olduğunca ilgili tüm fuarlara katıldıklarını, özellikle yurtdışında Türkiye’yi başarılı bir şekilde temsil ettiklerini ve yurt içinde de başarılarını sürdürdükleri kaydetti.

Genel Müdürümüz Elektrik Mühendisi Ramazan Köse tarafından Türkiye’de Mühendislik sektöründeki boşluğu doldurmak için kurulan Uskuna Mühendislik, teknik ve uzman kadrosu ile; kurumsal firmaların elektrik, inşaat ve yıldırımdan korunma alanlarındaki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Ar-Ge ve ileri teknoloji projelerini aralıksız sürdüren firmamız; yeni tasarım ve Avrupa kalitesinde yapmakta olduğu Yıldırımdan Korunma Sistemleri ürünleri ile Türkiye’nin ilkleri arasında yerini almaktadır.
 

GALERİ