MIDDLE EAST ELECTRICITY 2018 DUBAI ENERJİ FUARI

2018.03.06

 

Enerji Sektöründeki çalışmalarıyla son zamanlarda İzmir’in saygın firmaları arasında gösterilen Uskuna Mühendislik olarak, 6-8 Mart 2018 tarihlerinde Dubai’de gerçekleşen Middle East Electricity 2018 fuarında, Yıldırımdan Korunma Sistemleri kapsamında Türkiye’den katılan tek firma olarak yer aldık. Fuarda, Flash ESE Aktif Paratonerlerimiz büyük ilgi gördü.

Dünyanın en itibarlı Elektrik ve Enerji fuarlarından birisi olan bu fuarda Uskuna Mühendislik olarak,  %100 yerli üretim Aktif paratonerlerimizin yanında, özel üretim paratonerlerimizi de tanıttık. Özellikle Flash LX tasarımıyla fuarda en çok dikkat çeken ürünlerden bir tanesiydi.

Uskuna Mühendislik Genel Müdür Yardımcımız Sayın Cüneyt Kulaklı; 2 yıl önce de burada olduklarını belirterek, Ar-Ge ve tasarımı tamamen Uskuna Mühendislik’e ait olan Akıllı Paratoner Sistemi Uzaktan Kontrol Ünitesini Dubai’den sonra 2-4 Mayıs ICCI 2018 İstanbul ve 8-9 Kasım EIF Ankara’da da tanıtacaklarını belirtti

Sayın Cüneyt Kulaklı, “Ayrıca Dubai Ticaret Müşavirimiz Sayın Hasan Önal, İstanbul Demir ve Demir Dışı Metaller İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Rıdvan Mertöz ve Sarkuysan Elektrolitik Bakır Sanayi ve Ticaret A.Ş. CEO’su Sayın Sevgür Arslanpay standımızı ziyaret ettiler. Kendileriyle fuarın genel durumu, Dubai pazarı ve projelerimizle ilgili bilgi alışverişinde bulunduk. Ziyaretleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz” açıklamasını yaptı.

 

GALERİ